Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

NASZA SPOŁECZNOŚĆ


"LOKALNI
  NIEZWYCZAJNI"

  LUDZIE KULTURY


 Witamy na stronie Fundacji Perspektywy i Rozwój 

 Ideą Fundacji jest w szczególności efektywne wykorzystywanie potencjałów rozwojowych regionu w oparciu o postęp technologiczny, odpowiedzialne czerpanie z zasobów środowiska oraz budowę kapitału społecznego.
  Liczymy, że nasz serwis umożliwi Państwu odnalezienie niezbędnych informacji, a nam realizację fundacyjnych planów i misji.
   Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności, które zostały zamieszczone na niniejszej stronie internetowej.


Już jest - nasz lokalny portal internetowy dla Seniorów!

Już jest - nasz lokalny portal internetowy dla Seniorów!

Opublikowany 2016/02/02

NASZ SENIOR - portal dla SeniorówJuż ruszył - obiecany lokalny portal dla seniorów: NASZ SENIOR. Jest to wspólne przedsięwzięcie naszej organizacji, Gminy Sędziszów oraz zaprzyjaźnionej Gminy Włoszczowa. 

Na stronie internetowej naszej Fundacji można go znaleźć na lewym panelu pt "Portal dla Seniorów". Wystarczy kliknąć na tytuł lub logo z listkiem i pojawi się nowa strona w całej swej krasie:)

Ten sam portal znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Sędziszowie oraz Urzędu Miejskiego we Włoszczowie. Będzie on udoskonalany każdego dnia. 

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną oraz budowaniem jej wraz z nami! 

Każde Wasze sugestie, rady, uwagi są mile widziane. Proszę je zgłaszać pod numerem telefonu: 537-683-600. Informujcie nas o czym chcecie przeczytać, jakie wiadomości są dla Was najistotniejsze, o czym nie wolno nam zapomnieć itp. 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?