Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

NASZA SPOŁECZNOŚĆ


"LOKALNI
  NIEZWYCZAJNI"

  LUDZIE KULTURY


 Witamy na stronie Fundacji Perspektywy i Rozwój 

 Ideą Fundacji jest w szczególności efektywne wykorzystywanie potencjałów rozwojowych regionu w oparciu o postęp technologiczny, odpowiedzialne czerpanie z zasobów środowiska oraz budowę kapitału społecznego.
  Liczymy, że nasz serwis umożliwi Państwu odnalezienie niezbędnych informacji, a nam realizację fundacyjnych planów i misji.
   Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności, które zostały zamieszczone na niniejszej stronie internetowej.


Projekt "ŻYJMY ZDROWO"

Projekt "ŻYJMY ZDROWO"

Opublikowany 2017/07/05

 Jednym z zadań projektu pn "ŻYJMY ZDROWO" było przygotowanie eko-poczęstunku. Degustacja potraw przygotowanych na bazie lokalnych produktów ekologicznych pozwoliła uczestnikom na zapoznanie się z jakością zdrowej żywności oraz potraw z niej przygotowanych.

Zadanie zrealizowano z projektu grantowego przeprowadzonego w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 przy wsparciu Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Jędrzejowska - GRYF". 

Partnerzy projektu:
- Gmina Sędziszów,
- Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

 

 

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?