Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

NASZA SPOŁECZNOŚĆ


"LOKALNI
  NIEZWYCZAJNI"

  LUDZIE KULTURY


 Witamy na stronie Fundacji Perspektywy i Rozwój 

 Ideą Fundacji jest w szczególności efektywne wykorzystywanie potencjałów rozwojowych regionu w oparciu o postęp technologiczny, odpowiedzialne czerpanie z zasobów środowiska oraz budowę kapitału społecznego.
  Liczymy, że nasz serwis umożliwi Państwu odnalezienie niezbędnych informacji, a nam realizację fundacyjnych planów i misji.
   Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności, które zostały zamieszczone na niniejszej stronie internetowej.


SENIOR W SAMORZĄDZIE GMINNYM

SENIOR W SAMORZĄDZIE GMINNYM

Opublikowany 2016/09/16

W Urzędzie Miejskim w Sędziszowie odbyły się warsztaty z udziałem przedstawicieli organizacji zrzeszających seniorów. Zostały one przeprowadzone w dniu 15 września 2016 r., a zorganizowane przez samorząd Sędziszowa oraz Fundację Perspektywy i Rozwój. Dyskutowano nad możliwościami powołania przy sędziszowskim samorządzie Rady Seniorów - ciała doradczo-konsultacyjnego i inicjatywnego, które będzie konstruktywnie i społecznie działało na rzecz lokalnej polityki senioralnej. Na zaproszenie organizatorów swoją prezentację, dotyczącą samorządu terytorialnego w Polsce, przygotowała i omówiła pani Iwona Boratyn – rzecznik prasowy Urzędu Gminy Włoszczowa. Sędziszów i Włoszczowa współdziałają bowiem w zakresie programów senioralnych. O możliwościach i aspektach prawnych powołania Rady Seniorów przy sędziszowskim samorządzie opowiedział z kolei burmistrz Sędziszowa – pan Wacław Szarek.

W ZWIĄZKU Z INICJATYWĄ 
POWOŁANIA PRZY SĘDZISZOWSKIM SAMORZĄDZIE RADY SENIORÓW
BURMISTRZ SĘDZISZOWA
ZAPRASZA
ZAINTERESOWANYCH SENIORÓW
DO WŁĄCZANIA SIĘ W PRACE PRZYGOTOWAWCZE

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?