Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Projekt pn.: "CZAS JUNIORA I SENIORA"

Opublikowany 2015/06/03

    Fundacja Perspektywy i Rozwój otrzymała wsparcie finansowe na realizację zgłoszonego przez siebie projektu w tegorocznej edycji otwartego konkursu ofert Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 ogłoszonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. 

     Projekt, który FPiR realizuje w partnerstwie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sędziszowie - już od 4 maja 2015 r. - nosi tytuł „Czas juniora i seniora” i jest inspiracją do odkrywania zalet wspólnego aktywnego spędzania czasu wolnego zarówno przez seniorów, jak i juniorów.

Do udziału w projekcie zakwalifikowało się 60 osób z terenu Gminy Sędziszów oraz Gminy Słupia (Jędrzejowska), w tym 40 seniorów (60+) i 20 juniorów (7-17 lat).

     Uczestnicy biorą udział w wielu ciekawych zajęciach i spotkaniach, m.in.: zajęciach ruchowo-tanecznych, nauce pływania, zajęciach ruchowych w wodzie, rajdach pieszych z wykorzystaniem techniki Nordic Walking, rajdach rowerowych oraz spotkaniach ze specjalistami – lekarzem, rehabilitantem, strażakiem, prawnikiem, psychologiem, pielęgniarką środowiskową, policjantem. 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?